Unilever Employee Review

View all Unilever reviews

Aparatowy produkcji
aparatowy produkcji (Former Employee) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskieJuly 20, 2019
Nie polecam pracy na p4 brygada D . Pracowałem mniej niż rok i żałuję , ludzie aspołeczni , przybijają piątkę , a w tym czasie cię obrabiają i skarżą byle żebyś podwyżki nie dostał, typu skargi na maila , zdjęcia potajemnie z nie nacka. Byle żałośnie podlizać się szefostwu . Drewniana liga jeśli chodzi o przyjemność w pracy i swoje udoskonalenie zawodowe . Pensja szału nie robi jak na 4 brygadówkę zwłaszcza z takim nietypowym grafikiem , 2800-2900 netto przy pracy z taką hołotą . (Nie wrzucam wszystkich do jednego wora oczywiście ). Warunki do pracy są dobre ale atmosferę w 4brygadówce zapewniają ludzie . W skali od 1 do 10 daję ogromne 1. Jak widzicie pozytywne komentarze co ci z biura może mają dobre ,pracując tylko od poniedziałku do piątku. A nie jak my cały tydzień .
Pros
Socjal
Cons
Praca, ludzie, zarobki na system 4brygadowy

Other Unilever Employee Reviews

İyi bir isyeri
Muvakkat (Current Employee) –  KonyaAugust 16, 2019
Herşey güzel.maaş biraz düşük ve sürekli olursa hem işveren için hemde bizler için verimli olur
Top Tier Company with Great Benefits & Training
Senior Assistant Brand Manager - Hellmann's (Former Employee) –  Toronto, ONAugust 16, 2019
Positives:
- Unilever is a top tier company with top tier training, and learning opportunities
- There is also a very agile working policy, where you can work from home whenever you don't have meetings, and work from home almost every Friday
- There is a wide portfolio of brands allowing good progression opportunities
Negatives:
- Lots of company politics
- Not highly supportive of employees moving abroad
- Can be difficult to progress past a certain level
Claimed Profile

Want to know more about working here?

Ask a question about working or interviewing at Unilever. Our community is ready to answer.

Ask a Question

Overall rating