Unilever Employee Review

View all Unilever reviews

Aparatowy produkcji
aparatowy produkcji (Former Employee) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskieJuly 20, 2019
Nie polecam pracy na p4 brygada D . Pracowałem mniej niż rok i żałuję , ludzie aspołeczni , przybijają piątkę , a w tym czasie cię obrabiają i skarżą byle żebyś podwyżki nie dostał, typu skargi na maila , zdjęcia potajemnie z nie nacka. Byle żałośnie podlizać się szefostwu . Drewniana liga jeśli chodzi o przyjemność w pracy i swoje udoskonalenie zawodowe . Pensja szału nie robi jak na 4 brygadówkę zwłaszcza z takim nietypowym grafikiem , 2800-2900 netto przy pracy z taką hołotą . (Nie wrzucam wszystkich do jednego wora oczywiście ). Warunki do pracy są dobre ale atmosferę w 4brygadówce zapewniają ludzie . W skali od 1 do 10 daję ogromne 1. Jak widzicie pozytywne komentarze co ci z biura może mają dobre ,pracując tylko od poniedziałku do piątku. A nie jak my cały tydzień .
Pros
Socjal
Cons
Praca, ludzie, zarobki na system 4brygadowy

Other Unilever Employee Reviews

Job Culture
A melhor empresa para se trabalhar. Ética, respeito e qualidade.
Executivo de Vendas Sênior (Former Employee) –  São Paulo, SPDecember 12, 2019
Excepcional empresa para se trabalhar.
Trata-se de uma das principais Companhias do Mundo.
Atuei na área comercial na linha de produtos de higiene e limpeza.
Atendia as principais Redes da cidade de São Paulo.
A Cia dava todas as condições possíveis para que o trabalho fosse realizado e as metas fossem superadas.
Aprendi muito nas Indústrias Gessy Lever Ltda, como era conhecida na época.
Aproveitem, porque quem faz parte do quadro de funcionários doGrupo Unilever é privilegiado.
Valorizem a empresa enquanto podem.
Pros
Plano de carreira
Cons
Nada a citar.
Stay away
District Director - Midwestern Territory (Former Employee) –  Lewisville, TXDecember 12, 2019
They like to lay off a bunch of people right before Christmas. Lovely
Can't decide what they want to do.
It's a great place if you are looking to move on to another company.
Claimed Profile

Want to know more about working here?

Ask a question about working or interviewing at Unilever. Our community is ready to answer.

Ask a Question

Overall rating